Wynajem długoterminowy Seat Leon Reference 5 dr, 1.2 tsi 86KM

Do Państwa dyspozycji przedstawiamy spacjalną ofertę w kontrakcie wynajmu długoterminowego CFM - "PAKIET SREBRNY" - Nowego Seata Leona z oszczędnym i nowoczesnym silnikiem TSI. Poniżej prezentujemy główne cechy pakietu.

Szukałeś leasingu lub kredytu na wymarzone auto? Przeczytaj o zaletach wynajmu długoterminowego i zdecyduj które rozwiązanie jest lepsze!

 

 Seat Leon 2017

Parametry wynajmu CFM

Możliwa jest inna konfiguracja pakietu (okres / przebieg / model samochodu). W tej klasie aut polecamy opcjonalnie oferty indywidualne: Ford Focus, Opel Astra, VW Golf, Skoda Octavia.

Zapytaj o szczegóły pakietu indywidualnego >>  

Specyfikacja auta

Opis, parametry i dokładna specyfikacja auta w dostępna jest na stronie: www.seat.pl

Pakiet zawiera:

 Dlaczego wynajem długoterminowy?

Dlaczego nasz wynajem długoterminowy jest taki tani?

Niższe koszty wynajmu długoterminowego wynikają z rabatów jakie uzyskujemy przy zakupach masowych od dealerów (umowy generalne). Uzyskany rabat na zakup auta oraz serwis i ubezpieczenie przedkłada się na wyjątkową ofertę dla naszych klientów.

Standardowo w leasingu lub kredycie płacisz za utratę wartości auta, koszty finansowania, ubezpieczenie, serwis (ryzyka i koszty niemożliwe do oszacowania w dniu podpisania umowy leasingu lub kredytu). W wynajmie długoterminowym uzyskany rabat zakupowy kompensuje negatywne aspekty zakupu indywidualnie pojazdu w kredycie lub leasingu.

Dokumenty 

All inclusive! Zapraszamy! 

Jeśli lubisz korzystać z najlepszych ofert  All inclusive - zapraszamy!

Porównaj inne pakiety CFM >>

* Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i ma charakter informacyjny. Szczegółowe warunki zostaną przedstawione po analizie dokumentów klienta.