Volkswagen Passat limuzyna 1,4 Turbo 125 KM

Do Państwa dyspozycji przedstawiamy spacjalną ofertę w kontrakcie wynajmu długoterminowego CFM - "PAKIET ZŁOTY" - lidera klasy średniej wyższej - VW Passata. Poniżej prezentujemy główne cechy pakietu.

Szukałeś leasingu lub kredytu na wymarzone auto? Przeczytaj o zaletach wynajmu długoterminowego i zdecyduj które rozwiązanie jest lepsze!

 

 VW Passat 2017 limuzyna

Parametry wynajmu CFM

Możliwa jest inna konfiguracja pakietu (okres / przebieg / model samochodu).  W tej klasie aut polecamy opcjonalnie oferty indywidualne: Ford Mondeo, Opel Insignia, Toyota Avensis, Skoda Superb, Honda Acord, Mazda 6.

Zapytaj o szczegóły pakietu indywidualnego >>  

Specyfikacja auta

VOLKSWAGEN Passat 1,4 TSI PB 2x4 MT 125 KM limuzyna Trendline dodatkowo z:

Opis, parametry i dokładna specyfikacja auta w specyfikacji Trendline z ww. pakietami  dostępna jest na stronie: www.volkswagen.pl

Pakiet zawiera:

 Dlaczego wynajem długoterminowy?

Dlaczego nasz wynajem długoterminowy jest taki tani?

Niższe koszty wynajmu długoterminowego wynikają z rabatów jakie uzyskujemy przy zakupach masowych od dealerów (umowy generalne). Uzyskany rabat na zakup auta oraz serwis i ubezpieczenie przedkłada się na wyjątkową ofertę dla naszych klientów.

Standardowo w leasingu lub kredycie płacisz za utratę wartości auta, koszty finansowania, ubezpieczenie, serwis (ryzyka i koszty niemożliwe do oszacowania w dniu podpisania umowy leasingu lub kredytu). W wynajmie długoterminowym uzyskany rabat zakupowy kompensuje negatywne aspekty zakupu indywidualnie pojazdu w kredycie lub leasingu.

Dokumenty 

All inclusive! Zapraszamy! 

Jeśli lubisz korzystać z najlepszych ofert  All inclusive - zapraszamy!

Porównaj inne pakiety CFM >>

* Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i ma charakter informacyjny. Szczegółowe warunki zostaną przedstawione po analizie dokumentów klienta.